המטבח של יובל ואורי

תהליך יפה יפה של תכנון ועיצוב מטבח אונליין הם ידעו מה ההשראה אני ידעתי איך לבצע וגם לתת טאץ' משלהם למטבח החמים הזה. יצא מושלם

שיפוץ מטבח לאילנית מניצן

תמונות של מטבחים מעוצבים

מטבח מודרני משוגע גווני אלון עם טורקיזי משגע, שדייקנו בו כל ס"מ לצרכי התנהלות נכונה במטבח ! מטבח מעורר שמחה וצהלה בבית! האם גם הטעם שלכם כזה משוגע בקטע טוב?

שדרוג מטבח לאביהו ואודליה ממזכרת בתיה

תמונות של מטבחים מעוצבים

ממטבח ונגה כפרי חשוך ביותר , המטבח נצבע בגוון שמנתי מהמם, החיפוי הוחלף , הוספו ארונות עיליים ומדפים וארון ויטרינה ומזווה שממש נותן נגיעה מודרנית קלאסית . תנו לי לדעת אם אהבתם!

המטבח של נעמה ויורם

תמונות של מטבחים מעוצבים

עיצבנו יחד אונליין כשהם במהלך החופשה השנתית שלהם באילת….ניחוחות של חופש במטבח הזה…

המטבח של שגיב ולינוי מבאר שבע

תמונות של מטבחים מעוצבים

מטבח מודרני עם גימור אלון מחורץ בקלאפות , עוצב אונליין שיפוץ מטבח לשגיב ולינוי מבאר שבע – אהבה ממבט ראשון עם הזוג הזה! תהליך של תכנון ועיצוב מטבח אונליין כל כך כיפי , לקוח שהוא קונדיטור מדופלם וכיף היה לדבר איתו על המטבח כמעט כמו על בישול ואפייה!מה אתם אומרים- רואים פה את האהבה לאוכל?

המטבח של אליאור

תמונות של מטבחים מעוצבים

אי אפשר להישאר אדישים למראה הויטרינות והלוק המשגע של הארונות! מטבח בדירת קבלן לאליאור ואשתו ביבנה , לא צריך לפרט פשוט מטבח הצגה , מטבח מודרני סהרה בשילוב עם אגוז אמריקאי , ויטרינות והרבה סטייל. מה אתם אומרים??

מטבח לבן ירקרק כפרי

תמונות של מטבחים מעוצבים

שיפוץ מטבח לאיילת ומשה מנס ציונה- המטבח שמופיע באתר שלי. הזיכרון שלי מהתהליך בין השאר הוא שבאמצע פגישת תכנון, חלה אזעקה ורצנו יחד עם הכלבה ( שגם מככבת באתר) לחדר מדרגות … לפחות יצא מזה משהו טוב- מטבח פיגוז וכל כך נוח ביחס למה שהיה. חבוי פה גם ארון כביסה מהמם . נכון מדליק?