מקבץ רעיונות לעיצוב מטבח נכון ומושלם

רעיונות לעיצוב מטבח שישדרגו לכם את האווירה והמראה

מתחשק לכם מטבח מושלם, כזה שלא תפסיקו להיות בו וליהנות מהאווירה אותה הוא יוצר? מגיע לכם! קבלו סדרת טיפים מקיפה מבית אורלי חמוי – המרכז לעיצוב מטבחים. קיבצנו עבורכם טיפים למטבח מלא אווירה, השראה ועיצוב מרהיב. מטבח שיעשה לכם טוב על הלב בכל פעם בהו תיכנסו אליו.

 

הטיפ הראשון: הצבעים הם מחוללי האווירה

תכלס, איך האווירה נקבעת? בדרך כלל לצבעים שסביבנו יש השפעה רבה על מצב הרוח והאווירה שלנו. לא לשווא חדרי הניתוח הם בעלי צבע ירוק – אשר הוכח כמרגיע. אז איזה אווירה אתם רוצים להשליט במטבח שלכם? לכל צבע יש מחולל אווירה אחר. ולכן, בעת שאתם בוחרים את המטבח – הקדישו תשומת לב ראויה לבחירת הצבעים שמשפיעים לא רק מבחינה אסתטית אלא גם מבחינת מצב הרוח.

 

הטיפ השני: מטבח שמתאים לאווירה המשפחתית שלכם

בשוק, ניתן למצוא מגוון רחב של מטבחים מסוגננים. לדוגמא: מטבח כפרי, מטבח מודרני, מטבח קלאסי ועוד. התאמת המטבח לסגנון המשפחה שלכם ולאווירה אותה אתם מעוניינים ליצור, יכולה להוות מצע מבטיח ליצירת מצב הרוח והאווירה המתאימה במטבח שלכם. בדרך כלל סגנון כפרי ייצור אווירה משפחתית וחמימה. לעומת זאת, סגנון מודרני – אווירה מרשימה ועוצמתית. ומטבח קלאסי – אווירה אלגנטית ומזמינה. אז איזה אווירה אתם בוחרים למטבח שלכם?

 

הטיפ השלישי: תאורה היא המנוע לאווירה

אנחנו לא יודעים, עד כמה אנחנו מושפעים מן התאורה ששוררת בחדר. ניתן לרתום את התאורה ולהפוך אותה לא רק לפונקציונאלית ונצרכת, אלא כזו שמשפיעה על כל מצב הרוח של השוהים במטבח. כאשר ההתייחסות לתאורה היא לא רק לצבע ולסגנון התאורה, אלא למקומות בהם היא תוטמע: במרכז המטבח, כספוטים במקומות המתאימים, על יד מקום האכילה וכו.

 

לסיכום: מטבח מלא השראה ואווירה תקבלו אצל אורלי חמוי – המרכז לעיצוב מטבחים

מעוניינים בליווי מקצועי, שיאפשר לכם לבחור את המטבח הכי מושלם ומלא אווירה שמתאימה לאופי המשפחתי שלכם?  לאורלי חמוי – המרכז לעיצוב מטבחים יש את כל הכלים כדי להעניק לכם את מטבח החלומות. מטבח אשר מביא לידי ביטוי את טעמכם וסגנונכם האישי!

רעיונות לעיצוב מטבח